آیلین عبدی

  • نویسنده
  • مدرس فن بیان و سخنوری در قالب نگارش
  • ویراستار عمومی
  • مجری

از کودکی جزو همان بچه های شیطون و بازیگوش مدرسه بودم ، در سن هفت سالگی نمایشنامه ای نوشتم که بیانگر ضرب المثلی بود ، آن نمایشنامه همان سال از برترین نوشته های موجود در آموزش و پرورش شناخته شد .
همیشه به این عرصه هنر و نوشتن علاقه داشتم و با ادامه این مسیر اکنون نویسنده ای فعال هستم .
در تابستان سال ۹۸ تصمیمی به برگزاری کلاس های آموزشی در باب نویسندگی گرفتم و با تلاش های زنجیروار توانستم با تعداد هنرجویانی خوب ، کلاس های فن بیان و سخنوری را برگزار کنم و تا پایان مهر ۹۸ تعدادی هنرجو (کارآموز) را با عناوین گوناگون در دوره فن بیان و سخنوری در قالب نگارش ، از طرف موسسه مدرک بدهم .
این در حالی است که مهارت حرفه ای سخنرانی در تمامی جمع های گوناگون را داشته و دارم .
در برنامه های زنده صحنه ای که مناسبتی بودند به عنوان مجری حضور داشتم و حضار همواره رضایت خود را در ارزیابی ها بیان کرده اند .

اولین کتاب من در فروردین ماه ۹۸ به چاپ رسید و در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در ششم اردیبهشت ماه نود و هشت رونمایی شد .
اولین اثر رسمی من با نام ”جریان عاشقانه ها” از آنروز به بعد در استان هایی از جمله تهران و اراک توزیع شد و در این بین در اواسط تابستان هم جشنی باشکوه توسط کتابیاران اراک برای جریان عاشقانه ها جهت رونمایی و معرفی ترتیب داده شد ، که افراد حاضر و در روز های بعد از آن نشر عکس ها و صحبت ها و فیلم ها سکویی برای دیده شدن جریان عاشقانه ها به قلم من ( آیلین عبدی) شد
و این امر باعث اتمام کتاب ها در چاپ اول شد ! و چاپ دوم جریان عاشقانه ها صورت گرفت ، کمتر از چهار ماه جریان عاشقانه ها به چاپ دوم رسید .
تا اکنون اتفاق های خوبی برای من در مسیر نویسندگی افتاده و این ها را همواره مقدس می دانم
و میخواهم در اینجا برای شما از این مسیر زیبای نوشتن حرف بزنم
من اکنون در رشته علوم انسانی شاخه ادبیات فارسی در دبیرستان درس میخوانم و علاقه را رکن اصلی رسیدن به موفقیت می دانم
پس برای شما راه های هموار ساختن موفقیت در فضای نویسندگی را در باب علاقه بسیار گسترده آموزش خواهم داد 👌
با من همراه باشید

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز